Gudļevska “Pinguins” atspēlē divu vārtu deficītu un panāk 2-0 sērijā

Šovakar Vācijas hokeja līgas (DEL) ceturtdaļfināla kārtas otrajā spēlē Latvijas izlases vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Fištaunas “Pinguins” komanda viesos ar rezultātu 4:3 (0:1, 1:2, 2:0, 1:0) papildlaikā pieveica “ERC Ingolstadt” vienību.

Pirmā perioda septītajā minūtē mājinieku aizsargs Metjū Boijs atklāja spēles rezultātu, bet Filips Krauss otrās trešdaļas trešajā minūtē dubultoja priekšrocību.

Astotajā minūtē Kristians Vejse realizēja “Pinguins” skaitlisko pārsvaru, taču Morīss Edvardss 59 sekundes vēlāk vairākumā panāca 3:1 “ERC Ingolstadt” labā.

Trešā mača nogriežņa 51. sekundē Jans Urbass vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet trešajā minūtē Kristians Vejse panāca izlīdzinājumu.

Papildlaika piektajā minūtē Kolts Konrads izrāva uzvaru Fištaunas vienībai.

Gudļevskis šajā mačā tika galā ar 15 no 18 “ERC Ingolstadt” metieniem, bet Maikls Garteigs atvairīja 32 no 36 “Pinguins” raidījumiem.

Regulārajā sezonā Gudļevskis 45 spēlēs izcīnīja 31 uzvaru, no kurām divas “sausā”. Kopumā latvietis atvairīja 91,4% metienu, ielaižot vidēji 2,09 ripas spēlē. Divos Play-off mačos latvietis ticis galā ar 82,5% metienu un ielaidis 3,38 ripas.

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām šobrīd ir 2-0 Gudļevska komandas labā.

Nākamo maču abas komandas aizvadīs “Pinguins” mājvietā 22. martā plkst. 20:30.