Gudļevska pārstāvētā ”MoDo” nonāk soļa attālumā no čempiones titula (VIDEO)

Kristers Gudļevskis, Hokejazinas.com

Kristers Gudļevskis | Foto: JONAS FORSBERG

Soļa attālumā no Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) čempiones titula šovakar nonāca latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo”, kas finālsērijas ceturtajā mačā izbraukumā ar 7:6 (1:1, 3:0, 3:5) pieveica Stokholmas “Djurgardens IF” un sērijā panāca 3-1.

Pēc pirmās trešdaļas uz tablo bija neizšķirts (1:1), bet otrajā periodā “MoDo” guva trīs bezatbildes vārtus un panāca pārliecinošo 4:1. Pēdējā trešdaļā “Djurgardens IF” iemeta piecas ripas Gudļevska sargātajā cietoksnī, tomēr “MoDo” nosargāja uzvaru.

Gudļevskis šoreiz atvairīja 31 no 37 (83,78%) pretinieku izdarītajiem metieniem.

Latvijas izlases vārtsargs regulārajā sezonā, dodoties laukumā 39 spēlēs, tika galā ar 92% sāncenšu metienu un vidēji mačā ielaida 1,88 ripas. Savukārt 12 izslēgšanas mačos Gudļevskis ir neitralizējis 92,5% pretinieku metienu un vidēji ielaidis 1,97 ripas.

Sērijas piektā spēle paredzēta 26. aprīlī (pulksten 20:30). Tā tiks aizvadīta “MoDo” laukumā.