Gudļevska “MoDo” nonāk uzvaras attālumā no Allsvenskan fināla

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) pusfināla trešajā spēlē Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska Ērnšeldsvīkas “MoDo” komanda ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 1:0) viesos papildlaikā uzvarēja “Mora IK” vienību.

Pirmā perioda 45. sekundē mājinieku uzbrucējs Markuss Vela atklāja mača rezultātu, bet piektajā minūtē vairākumā Kevins Henkoks panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas 12. minūtē Noa Stīns izvirzīja vadībā “Mora IK”, bet trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Niks Hallorans izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaika astotajā minūtē Hallorans izrāva uzvaru “MoDo” klubam.

Gudļevskis šajā spēlē atvairīja 30 no 32 pretinieku metieniem.

Šosezon Latvijas vārtsargs 37 spēlēs ticis galā ar 92,0% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 1,88 vārtus. Izslēgšanas spēlēs septiņos mačos vārtsargs apstādinājis 92,1% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 1,99 vārtus.

“MoDo” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-0.