Gudļevska klubs izbraukumā iemet deviņas ripas

Vācijas hokeja līgā (DEL) šodien spēli aizvadīja latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā komanda Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins”.

Brēmerhāfenes klubs izbraukumā tikās ar Nirnbergas “Ice Tigers” un izcīnīja graujošu uzvaru ar 9:0.

Pirmajā trešdaļā viesi guva divus vārtus, panākot 2:0, otrajā periodā Brēmerhāfenes komanda bija precīza trīs reizes (5:0,) bet mača noslēdzošajā periodā tika gūti vēl četri vārti.

Uzvarētāju rindās ar trīs rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Žiga Jegličs, kurš bija komandas rezultatīvākais hokejists.

Gudļevskis aizvadītajā mačā bija rezervē.

Turnīra tabulā Brēmerhāfenes komanda ar 14 punktiem ieņem otro vietu, bet līderi ar 16 punktiem ir Ingolštates kluba hokejisti.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Gudļevskis tika atzīts par septembra MVP Instagram konta “Pinguins.podcast” hokeja līdzjutēju balsojumā.