Gudļevska klubs aizvada fantastisku trešo trešdaļu un atspēlējas no 1:4

Vācijas hokeja līgā (DEL) šodien spēli aizvadīja latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā komanda Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins”.

Brēmerhāfenes klubs savā laukumā tikās ar spēcīgo Minhenes “Red Bull” vienību un piedzīvoja zaudējumu pēcspēles metienos ar rezultātu 4:5.

Pirmajā periodā Minhenes klubs panāca 1:0, bet otrās trešdaļas pašā sākumā jau 2:0. Pēc brīža laukuma saimnieki guva pirmos vārtus, bet perioda vidusdaļā viesi bija precīzi divas reizes, panākot 4:1.

Interesantākie notikumu risinājās trešajā periodā, kurā Brēmerhāfenes komandas hokejisti guva trīs bezatbildes vārtus, panākot 4:4.

Pagarinājumā uzvarētājs netika noskaidrots, bet pēcspēles metienos pārāki bija “Red Bull” hokejisti.

Gudļevskis aizvadītajā mačā bija rezervē, bet viņa komandas biedrs Maksimilians Francrebs atvairīja 27 no 31 metiena.

Turnīra tabulā Brēmerhāfenes klubs patlaban ar 18 punktiem ieņem trešo vietu, bet Minhenes komanda ar 15 punktiem atrodas 5. vietā.