Grantam Hat-trick, Balcera “Lions” iesoļo NL pusfinālā

Šovakar Šveices hokeja līgas (NL) izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla ceturtajā mačā Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera Cīrihes “Lions” komanda ar rezultātu 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) viesos apspēlēja “EHC Biel-Bienne” vienību.

Balcers šajā spēlē 16 minūtēs un 39 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, bloķēja divus pretinieku metienus, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Lions” uzbrucējs Dereks Grants vairākumā atklāja rezultātu, bet 15. minūtē Grants dubultoja pārsvaru.

Otrajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Deniss Hollenšteins panāca 3:0 “Lions” labā.

Dereks Grants 32 sekundes pirms pamatlaika beigām ieraidīja ripu tukšos mājinieku vārtos, noformēja Hat-trick, kā arī pielika punktu gan spēlei, gan sērijai.

Šimons Hrubecs atvairīja visus 25 “EHC Biel-Bienne” metienus, bet Harri Seteri tika galā ar 23 no 26 “Lions” raidījumiem.

Balcers regulārajā sezonā 50 mačos guva 20 vārtus un atdeva 18 rezultatīvas piespēles, kam četrās Play-off spēlēs viņš pievienojis vienus vārtus un trīs piespēles.

“Lions” sezonu noslēdza pirmajā vietā NL ar 109 piunktiem 52 cīņās. Cīrihes klubs izcīnījis uzvaru sērijā ar rezultātu 4-0. Balcera komandas pretinieks pusfinālā vēl nav zināms.