Golovkovs iemet pirmoreiz kopš novembra vidus, ”Ostersunds IK” 11. zaudējums 12 spēlēs (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Georgs Golovkovs šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Golovkova pārstāvētā “Ostersunds IK” viesos ar 3:4 (0:0, 0:3, 3:1) piekāpās “Djurgardens IF” un piedzīvoja 11. zaudējumu pēdējās 12 spēlēs.

Latvijas hokejists 53. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, guva “Ostersunds IK” otros vārtus un tobrīd uz tablo panāca 2:4.

Golovkovs uz ledus pavadīja 19 minūtes un 34 sekundes, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs šosezon 30 spēlēs izcēlies ar trīs precīziem metieniem un 12 rezultatīvām piespēlēm.

“Ostersunds IK” ar 24 punktiem 30 mačos ieņem pēdējo vietu līgā 14 komandu konkurencē.

Nākamo spēli Golovkova pārstāvētais klubs aizvadīs 5. janvārī, plkst. 20:00 izbraukumā tiekoties ar “Sodertalje”.

Autors: Rainers Rogs