Golovkovs atdod rezultatīvu piespēli un ielido apmalē (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) ceturtdaļfināla sestajā spēlē Latvijas uzbrucēja Georga Golovkova “Sodertalje SK” komanda mājās ar rezultātu 3:1 (0:0, 0:0, 3:1) uzvarēja “Mora IK” vienību.

Golovkovs šajā cīņā 13 minūtēs un 45 sekundēs uz ledus atdeva rezultatīvu piespēli, pa pretinieku vārtiem nemeta un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 13. minūtē “Mora IK” uzbrucējs Noa Stīns atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē pēc Georga Golovkova piespēles Patriks Nūvels izlīdzināja rezultātu.

Vēlāk trešdaļā Filips Engsunds izvirzīja vadībā mājiniekus, bet 20. minūtē Aksels Sundbergs vairākumā panāca neizšķirtu.

Trešajā mača nogrieznī komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās, bet papildlaikā viesu uzbrucējs Manss Karlsons izrāva uzvaru savam klubam.

Regulārajā sezonā 50 spēlēs Golovkovam 11 vārtu guvumi un 24 rezultatīvas piespēles, bet sešos Play-off mačos hokejists atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

“Mora IK” komanda izcīnījusi uzvaru sērijā ar rezultātu 4-2.

Golovkovs šajā mačā arī izcēlās ar kuriozu momentu – pēc neveiksmīga spēka paņēmiena mēģinājuma uzbrucējs nepatīkami nokrita un ieslīdēja apmalē.