Golovkovam punkts pret Gudļevski, rezultatīvs arī Krastenbergs (VIDEO)

Latviešu uzbrucējs Georgs Golovkovs šovakar atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) mačā pret sava tautieša Kristera Gudļevska pārstāvēto Ērnšeldsvīkas “MoDo”. Tāpat rezultatīvs citā mačā bija arī uzbrucējs Renārs Krastenbergs.

Gudļevska pārstāvētā “MoDo” savā laukumā ar 3:2 (0:1, 1:1, 2:0) apspēlēja Golovkova pārstāvēto “Sodertalje SK”.

Latvijas uzbrucējs 16. minūtē, atzīmējoties ar rezultatīvu piespēli, palīdzēja komandai atklāt mača rezultātu.

Golovkovs laukumā pavadīja 18 minūtes un 20 sekundes, izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu sāncenšu mesto ripu, uzvarot savā vienīgajā iemetienā un maču pabeidzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latviešu uzbrucējs “Sodertalje SK” rindās deviņās spēlēs izcēlies ar trīs vārtu guvumiem un piecām rezultatīvām piespēlēm, bet kopumā šosezon 50 mačos sakrājis 35 (11+24) punktus.

Savukārt Gudļevskis atvairīja 27 no 29 (93,10%) pretinieku metieniem.

Tikmēr uzbrucēja Renāra Krastenberga rezultatīvā piespēle neglāba Solnas AIK no zaudējuma izbraukumā ar 3:5 (2:3, 1:2, 0:0) mačā pret Noršepingas ”Vita Hasten”.

Latvijas izlases uzbrucējs piektajā minūtē, asistējot komandas pirmajā vārtu guvumā, palīdzēja AIK atklāt mača rezultātu.

Krastenbergs 15 minūšu un 35 sekunžu laikā reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, bloķēja divus pretinieku metienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latviešu uzbrucējs AIK rindās 17 spēlēs ir ticis pie 12 (5+7) punktiem. Kopumā šosezon Krastenberga rēķinā 44 mačos ir 22 (7+15) punkti.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan