Golovkovam lielisks sniegums komandas uzvarā

Georgs Golovkovs, hokejazinas.com

Georgs Golovkovs | Foto: "Almtuna IS"

Latvijas uzbrucējs Georgs Golovkovs šovakar izcēlās ar diviem rezultativitātes punktiem Zviedrijas pēc spēka 2. līgā (Allsvenskan) komandas uzvarā.

Golovkova pārstāvētā ”Almtuna”, spēlējot izbraukumā, rezultatīvā mačā ar 6:3 (2:0, 1:1, 3:2) pārspēja AIK. Uzvaras vārtus viesi iemeta mača 46. minūtē.

Latvijas uzbrucējs 33. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas trešajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Almtuna” atgūt divu ripu pārsvaru (3:1), bet 52. minūtē, pats esot precīzs, panāca 5:1.

Golovkovs šosezon astoņās spēlēs ir atzīmējies ar diviem gūtiem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Ar astoņos mačos izcīnītiem 13 punktiem ”Almtuna” patlaban ieņem ceturto vietu Allsvenskan kopvērtējumā.