Golovkovam lielisks sniegums komandas uzvarā

Latvijas uzbrucējs Georgs Golovkovs šovakar izcēlās ar diviem rezultativitātes punktiem Zviedrijas pēc spēka 2. līgā (Allsvenskan) komandas uzvarā.

Golovkova pārstāvētā ”Almtuna”, spēlējot izbraukumā, rezultatīvā mačā ar 6:3 (2:0, 1:1, 3:2) pārspēja AIK. Uzvaras vārtus viesi iemeta mača 46. minūtē.

Latvijas uzbrucējs 33. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas trešajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Almtuna” atgūt divu ripu pārsvaru (3:1), bet 52. minūtē, pats esot precīzs, panāca 5:1.

Golovkovs šosezon astoņās spēlēs ir atzīmējies ar diviem gūtiem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Ar astoņos mačos izcīnītiem 13 punktiem ”Almtuna” patlaban ieņem ceturto vietu Allsvenskan kopvērtējumā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan