Golovkovam divas soda minūtes sausajā zaudējumā

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) ceturtdaļfināla otrajā spēlē Latvijas uzbrucēja Georga Golovkova “Sodertalje SK” komanda viesos ar rezultātu 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) piekāpās “Mora IK” vienībai.

Golovkovs šajā cīņā desmit minūtēs un 50 sekundēs uz ledus pa vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ne pirmajā ne otrajā periodā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa 14. minūtē “Mora IK” uzbrucējs Aksels Sundbergs atklāja mača rezultātu.

28 sekundes pirms pamatlaika beigām Sundbergs dubultoja mājinieku pārsvaru un “Mora IK” izcīnīja uzvaru.

Regulārajā sezonā 50 spēlēs Golovkovam 11 vārtu guvumi un 24 rezultatīvas piespēles, bet Play-off hokejists divos mačos ar punktiem nav izcēlies.

“Mora IK” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-0.