Golovkova klubs uzvar un atgriež intrigu sērijā

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) ceturtdaļfināla trešajā spēlē Latvijas uzbrucēja Georga Golovkova “Sodertalje SK” komanda mājās ar rezultātu 3:1 (0:0, 0:0, 3:1) uzvarēja “Mora IK” vienību.

Golovkovs šajā cīņā 12 minūtēs un 38 sekundēs uz ledus vienu reizi meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ne pirmajā ne otrajā periodā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa 38. sekundē “Sodertalje SK” uzbrucējs Lūkass Karlsons atklāja mača rezultātu. Viktors Liljegrens 11. minūtē dubultoja mājinieku pārsvaru.

18. minūtē Antons Heikinens samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 46 sekundes pirms pamatlaika beigām Emīls Alba ieraidīja ripu tukšos viesu vārtos un pielika punktu spēlei.

Regulārajā sezonā 50 spēlēs Golovkovam 11 vārtu guvumi un 24 rezultatīvas piespēles, bet trīs Play-off mačos hokejists ar punktiem nav izcēlies.

“Mora IK” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.