Girgensonam vārtu guvums, “Sabres” nespēj turpināt uzvaru sēriju (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) viesos pēcspēles metienos piekāpās Minesotas “Wild” vienībai.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 58 sekundes, guva vārtus, vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus, uzvarēja 100% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Sabres” uzbrucējs Džeks Kvins atklāja mača rezultātu, bet minūti vēlāk Joels Ēriksons Eks vairākumā panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas desmitajā minūtē Zemgus Girgensons pēc lieliskas izspēles guva savus piektos vārtus sezonā, taču 13. minūtē “Wild” kapteinis Džareds Spērdžons izlīdzināja spēles rezultātu.

Trešajā mača nogrieznī un papildlaikā komandas vārtus neguva, bet pēcspēles metienos “Wild” izcīnīja uzvaru, realizējot visus trīs bullīšus.

Uko Peka Lūkonens atvairīja 33 no 35 “Wild” metieniem, bet Marks Andrē Flerī tika galā ar 29 no 31 “Sabres” raidījuma.

Girgensonam šosezon 47 spēlēs pieci vārtu guvumi un sešas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 56 punktiem 49 mačos ierindojas devītajā vietā Austrumu konferencē, bet “WIld” ar 58 punktiem 48 cīņās atrodas septītajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs “Sabres” 2. februārī mājās plkst. 2:30 pēc Latvijas laika pret Karolīnas “Hurrricanes” vienību.