Girgensonam trīs metieni, “Sabres” nespēj tikt galā ar “Coyotes” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 1:4 (1:2, 0:0, 0:2) mājās piekāpās Arizonas “Coyotes” vienībai.

Girgensons šajā spēlē uz ledus pavadīja 12 minūtes un astoņas sekundes, trīsreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja 67% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficintu.

Jau pirmā perioda 23. sekundē mača rezultātu atklāja “Coyotes” uzbrucējs Losons Krauss, bet Teidžs Tompsons 15. minūtē vairākumā panāca izlīdzinājumu. Trešdaļas 18. minūtē Matiass Mačelli gan atjaunoja Arizonas kluba pārsvaru.

Otrajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Līams O’Briens palielināja “Coyotes” priekšrocību līdz diviem precīziem metieniem. Perioda 18. minūtē Kleitons Kellers pielika punktu mačam, ieraidot ripu tukšos “Sabres” vārtos.

Karels Vejmelka atvairīja 32 no 33 “Sabres” metieniem, bet Ēriks Komrijs tika galā ar 20 no 23 “Coyotes” raidījumiem.

Zemgus Girgensons šosezon 13 mačos guvis trīs vārtus un atdevis divas piespēles. “Sabres” šosezon 13 spēlēs izcīnījuši 14 punktus un atrodas 11. vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Sabres” paredzēta 11. novembrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Vegasas “Golden Knights”.