Girgensonam piespēle, “Sabres” atspēlējas un uzvar “Penguins” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 6:3 (0:1, 1:1, 5:1) mājās pārspēja bez savainotā Teodora Bļugera spēlējošo Pitsburgas “Penguins” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 11:40 minūtes, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, uzvarēja 40% iemetienu un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda septītajā minūtē Džeisons Zukers izvirzīja vadībā “Penguins” komandu, bet Džošs Ārčibalds otrā perioda sestajā minūtē dubultoja Pitsburgas komandas pārsvaru.

Džons Džeisons Peterka otrās trešdaļas 19. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Džeiks Gencels jau pašā trešā perioda sākumā atjaunoja divu vārtu pārsvaru “Penguins”.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Teidžs Tompsons vairākumā guva otros “Sabres” vārtus mačā, bet Viktors Olofsons septītajā minūtē panāca izlīdzinājumu.

Alekss Taks jau 11. minūtē izvirzīja vadībā “Sabres”, bet perioda noslēdzošajās minūtēs Kails Okposo un Viktors Olofsons ieraidīja ripu tukšos “Penguins” vārtos.

Olofsona vārtu guvumā rezultatīva piespēle arī Zemgum Girgensonam, kurš veiksmīgi apsteidza “Penguins” spēlētāju, lai novērstu pārmetienu. Girgensons cīņā pie apmales pazaudēja ķiveri, bet Okposo savāca ripu un raidīja to vārtos. Girgensons šo vārtu guvumu svinēja uz rezervistu soliņa, kur viņu slavēja komandas biedri.

Ēriks Komrijs atvairīja 18 no 21 “Penguins” metiena, bet Keisijs Desmits tika galā ar 27 no 31 “Sabres” raidījuma.

Zemgus Girgensons šosezon desmit mačos guvis divus vārtus un atdevis divas piespēles. “Sabres” šosezon desmit spēlēs izcīnījuši 14 punktus un atrodas otrajā vietā Austrumu konferencē. “Penguins” ar desmit punktiem 11 spēlēs ierindojas 14. vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Sabres” paredzēta 5. novembrī viesos plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Karolīnas “Hurricanes”.

Tikmēr Bļugera Pitsburgas “Penguins” komandai, kas piedzīvojusi sešus zaudējumus pēc kārtas, nākamais mačs 6. novembrī mājās plkst. 1:00 pret Sietlas “Kraken” vienību.