Girgensonam piespēle pēdējā sekundē, “Sabres” turpina zaudēt (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 2:5 (0:1, 0:3, 2:1) viesos piekāpās Filadelfijas “Flyers” vienībai.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 24 sekundes, atdeva piespēli, trīs reizes meta pa vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 16. minūtē “Flyers” uzbrucējs Ovens Tipets vairākumā atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Joels Farabī dubultoja pārsvaru.

Vēlāk periodā Ovens Tipets izcēlās ar savu otro vārtu guvumu mačā, bet 19. minūtē Džeimss van Rīmsdaiks palielināja “Flyers” priekšrocību līdz četrām ripām.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Viktors Olofsons realizēja skaitlisko pārsvaru un vienus vārtus atguva, bet Tipets sestajā minūtē izcēlās ar trešo precīzo metienu, noformējot Hat-trick.

0,4 sekundes pirms mača beigām vairākumā pēc Zemgus Girgensona piespēles Viktors Olofsons guva savus otros vārtus spēlē, taču atspēlēties vairs nebija iespējams un “Sabres” piedzīvoja astoto zaudējumu pēdējās desmit spēlēs.

Kregs Andersons atvairīja 17 no 22 “Flyers” metieniem, bet Kārters Hārts tika galā ar 36 no 38 “Sabres” raidījumiem.

Girgensonam šosezon 66 spēlēs deviņi vārtu guvumi un septiņas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 72 punktiem 68 mačos ierindojas 11. vietā Austrumu konferencē, bet “Flyers” ar 61 punktu 68 cīņās atrodas 14. pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Sabres” 19. martā mājās plkst. 19:00 pēc Latvijas laika pret Bostonas “Bruins” vienību.