Girgensonam “-1”, “Sabres” noslēdz sezonu ar uzvaru pār Merzļikina klubu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 5:2 (0:0, 2:3, 1:0, 1:0) viesos uzvarēja savainotā Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 36 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Jau pirmā perioda 34. sekundē mača rezultātu atklāja “Blue Jackets” uzbrucējs Džonijs Gudro.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Džefs Skiners panāca neizšķirtu, bet 13. minūtē Viktors Olofsons jau izvirzīja vadībā Bufalo klubu.

Nepilnu pusotru minūti pēc Skinera vārtu guvuma Alekss Taks dubultoja Bufalo kluba pārsvaru, bet Tailers Engls 19. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Keisijs Mitelstadts atjaunoja “Sabres” divu vārtu priekšrocību, bet 19. minūtē Peitons Krebss guva piektos un noslēdzošos Bufalo kluba vārtus gan šajā spēlē, gan sezonā.

Devons Levi atvairīja 29 no 31 “Blue Jackets” metiena, bet Džons Gilīss pirms nomaiņas tika galā ar 24 no 27 “Sabres” raidījumiem. Maikls Hačinsons apstādināja septiņus no astoņiem atlikušajiem metieniem.

Girgensons šajā sezonā 80 spēlēs guva desmit vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Merzļikins šosezon 30 spēlēs atvairīja 87,6% pretinieku metienu, kā arī vidēji mačā ielaida 4,23 vārtus.

“Sabres” ar 91 punktu 82 mačos noslēdza sezonu desmitajā vietā Austrumu konferencē, bet “Blue Jackets” ar 59 punktiem 82 cīņās ierindojās pēdējā, 16. pozīcijā Austrumu konferencē.