Girgensona trešie vārti sezonā neglābj “Sabres” no zaudējuma (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 3:5 (1:1, 1:1, 1:3) viesos piekāpās Tampabejas “Lightning” vienībai.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 13:09 minūtes, izcēlās ar vārtu guvumu, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, bloķēja divus pretinieku metienus, uzvarēja 71% iemetienu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda astotajā minūtē Niks Pols atklāja mača rezultātu “Lightning” labā, bet 17. minūtē Zemgus Girgensons izcēlās ar 17. vārtiem sezonā un panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Breidens Points vēlreiz deva priekšrocību mājiniekiem, bet Keisijs Mitlstadts vairākumā devītajā minūtē izlīdzināja rezultātu.

Džefs Skiners trešā mača nogriežņa piektajā minūtē spēja izvirzīt vadībā “Sabres”, taču “Lightning” guva trīs bezatbildes vārtus – Brendons Hagels panāca neizšķirtu, Niks Berbī izvirzīja vadībā “Lightning”,  bet Ņikita Kučerovs tukšos vārtos pielika punktu spēlēi.

Braiens Eliots atvairīja 21 no 24 “Sabres” metieniem, bet Ēriks Komrijs tika galā ar 25 no 29 “Lightning” raidījumiem.

Zemgus Girgensons šosezon 12 mačos guvis trīs vārtus un atdevis divas piespēles. “Sabres” šosezon 12 spēlēs izcīnījuši 14 punktus un atrodas devītajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Sabres” paredzēta 9. novembrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Arizonas “Coyotes”.