Girgensona “Sabres” zaudējums pret spēcīgo “Bruins” komandu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 1:3 (1:0, 0:1, 0:2) mājās piekāpās Bostonas “Bruins” vienībai.

Girgensonam šajā mačā desmit minūtēs un desmit sekundēs viens bloķēts metiens un neitrāls lietderības koeficients.

Pirmā perioda sestajā minūtē “Sabres” uzbrucējs Teidžs Tompsons mazākumā izcēlās ar vārtu guvumu un izvirzīja vadībā “Sabres”.

Otrās trešdaļas 19. minūtē “Bruins” kapteinis Patrīss Beržerons vairākumā rezultātu izlīdzināja, bet Jakubs Zborils trešā mača nogriežņa 13. minūtē jau deva priekšrocību Bostonas klubam.

Patrīss Beržerons divas minūtes pirms trešās trešdaļas beigām guva savus otros vārtus mačā un pielika punktu mačam

Kīts Kinkeids atvairīja 31 no 32 “Sabres” metieniem, bet Kregs Andersons tika galā ar 27 no 30 “Bruins” raidījumiem.

Zemgus Girgensons šosezon 15 mačos guvis trīs vārtus un atdevis divas piespēles. “Sabres” šosezon 15 spēlēs izcīnījuši 14 punktus un atrodas 14. vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Sabres” paredzēta 16. novembrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Vankūveras “Canucks”.