Girgensona “Sabres” uzvar spēcīgo “Devils” un pārtrauc zaudējumu sēriju (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 5:4 (3:2, 2:0, 0:2) mājās uzvarēja Ņūdžersijas “Devils” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un 42 sekundes, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Sabres” uzbrucējs Dilans Kozenss atklāja mača rezultātu, bet vien 39 sekundes vēlāk Teidžs Tompsons dubultoja pārsvaru. Jegors Šarangovičs desmitajā minūtē vienus vārtus gan atguva.

Vēlāk periodā Džeks Kvins atjaunoja “Sabres” divu vārtu priekšrocību, taču 19. minūtē Kevins Bāls izcēlās ar otro “Devils” precīzo metienu.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Alekss Taks guva ceturtos “Sabres” vārtus, bet 17. minūtē Taks izcēlās ar savu otro precīzo metienu spēlē.

Trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Džeks Hjūzs vienus vārtus atguva, bet desmitajā minūtē Hjūzs vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Girgensona klubam gan izdevās noturēties līdz mača beigām un izcīnīt uzvaru.

Uko Peka Lūkonens atvairīja 27 no 31 “Devils” metiena, bet Akira Šmīds pirms nomaiņas tika galā ar četriem no septiņiem “Sabres” raidījumuem. Vīteks Vanečeks apstādināja 17 no atlikušajiem 19 metieniem.

Girgensonam šosezon 69 spēlēs deviņi vārtu guvumi un septiņas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 74 punktiem 71 mačā ierindojas 12. vietā Austrumu konferencē, bet “Devils” ar 98 punktiem 72 cīņās atrodas trešajā pozīcijā Austrumu konferencē. Bufalo klubs pārtrauca četru zaudējumu sēriju.

Nākamā spēle “Sabres” 25. martā viesos plkst. 23:00 pēc Latvijas laika pret Ņujorkas “Islanders” vienību.