Girgensona “Sabres” uzvar konferences vicelīderus un turpina cīņu par Play-off (VIDEO)

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 4:3 (1:2, 2:1, 1:0) mājās uzvarēja Karolīnas “Hurricanes” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 50 sekundes, divreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja divus pretinieku metienus un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Sabres” uzbrucējs Keisijs Mitelstadts atklāja mača rezultātu, bet 11. minūtē Sets Džārviss panāca neizšķirtu.

Vien 22 sekundes pēc Džārvisa vārtu guvuma Jespers Fāsts izvirzīja vadībā “Hurricanes”.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Rasmuss Dalīns izlīdzināja spēles rezultātu, bet Sebastians Aho 12. minūtē vēlreiz deva priekšrocību “Hurricanes”.

Otrā perioda 19. minūtē Keisijs Mitelstadts atkal panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo, bet trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Teidžs Tompsons jau deva pārsvaru Bufalo komandai, ko arī izdevās noturēt.

Devons Levi atvairīja 32 no 35 “Hurricanes” metieniem, bet Antī Rānta tika galā ar 27 no 31 “Sabres” raidījuma.

Girgensons šajā sezonā 76 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 85 punktiem 78 mačos atrodas desmitajā vietā Austrumu konferencē, bet “Hurricanes” ar 109 punktiem 79 cīņās ierindojas otrajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Bufalo vienība atrodas četru punktu attālumā no izslēgšanas spēļu robežas, taču aizvadījusi vienu spēli mazāk, nekā Floridas “Panthers” un Ņujorkas “Islanders”, kas atrodas attiecīgi astotajā un devītajā vietā konferencē.

Nākamā spēle Bufalo “Sabres” 11. aprīlī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika viesos pret Ņujorkas “Rangers” vienību.