Girgensona “Sabres” izgāž trešo periodu un zaudē NHL pastarītei (VIDEO)

Zemgus Girgensons, Hokejazinas.com

Zemgus Girgensons | Foto: Bufalo "Sabres"

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 3:4 (2:1, 1:0, 0:2, 0:1) viesos papildlaikā piekāpās Čikāgas “Blackhawks” vienībai.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 26 sekundes, izdarīja metienu pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 67% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda devītajā minūtē “Blackhawks” aizsargs Konors Mērfijs atklāja mača rezultātu, bet 13. minūtē Viktors Olofsons panāca izlīdzinājumu.

Septiņas sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām Teidžs Tompsons izvirzīja vadībā “Sabres”, bet otrā perioda septītajā minūtē Peitons Krebss mazākumā dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Filips Kuraševs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 56 sekundes pirms pamatlaika beigām Sets Džounss izlīdzināja rezultātu.

Papildlaikā Sets Džounss ar saviem otrajiem vārtiem mačā izrāva uzvaru “Blackhawks” vienībai.

Kregs Andersons atvairīja 22 no 26 “Blackhawks” metieniem, bet Petrs Mrazeks tika galā ar 30 no 33 “Sabres” raidījumiem.

Girgensonam šosezon 41 spēlē četri vārti un sešas piespēles, bet “Sabres” ar 45 punktiem 43 mačos ierindojas 12. vietā Austrumu konferencē, bet “Blackhawks” ar 28 punktiem 42 mačos atrodas pēdējā, 16. pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs “Sabres” 20. janvārī viesos plkst. 2:30 pēc Latvijas laika pret Ņujorkas “Islanders” vienību.