Ģēģerim Hat-trick, Francijā rezultatīvi vēl trīs latvieši (VIDEO)

Šovakar Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) spēlēs piedalījās deviņi Latvijas hokejisti.

Latvijas hokejistu Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera pārstāvētā vienība Ruānas “Dragons” mājās ar rezultātu 6:3 (3:1, 2:0, 1:2) pārspēja Anžēras “Ducs”.

Vīgners atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm, asistējot komandas otrajos un trešajos vārtos. Uzbrucējs veica piecus (!!!) metienus pa vārtiem un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Sotnieks vienreiz meta pa vārtiem un sakrāja negatīvu lietderību “-1”.

Vīgneram šosezon 17 spēlēs 15 (11+4) punkti, bet Sotnieks 20 spēlēs ticis pie pieciem punktiem (1+4).

“Dragons” ar 48 punktiem 20 spēlēs atrodas pirmajā vietā Francijas līgā. Nākamais mačs abu latviešu klubam paredzēts 3. decembrī pret Rūdolfa Polca un Ņikitas Jevpalova Bordo “Boxers”.

Citā mačā Rūdolfa Polca un Ņikitas Jevpalova Bordo “Boxers” ar rezultātu 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) sagrāva Roberta Kaļķa Marseļas “Spartiates”.

Jevpalovs atzīmējās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. Viņš atklāja spēles rezultātu 6. minūtē. Uzbrucējs veica četrus metienus pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes, uzvarēja divus no trīs iemetieniem un pameta laukumu ar pozitīvu lietderību “+2”. Polcs trīsreiz meta pa vārtiem un uzvarēja deviņus no 17 iemetieniem.

Jevpalovs šosezon 20 cīņās nopelnījis 21 (8+13) punktu, bet Polcam septiņos mačos pieci punkti (2+3).

Kaļķis divreiz apdraudēja “Boxers” vārtus un pabeidza maču ar negatīvu lietderību “-1”.

Kaļķis šoseson 22 spēlēs nopelnījis sešus punktus (1+5).

“Boxers” ar 32 punktiem 21 spēlē atrodas sestajā vietā Francijas līgā. Nākamais mačs abu latviešu klubam paredzēts 3. decembrī pret Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera Ruānas “Dragons”.

“Spartiates” ar 33 punktiem 22 cīņās ierindojas piektajā pozīcijā Francijas līgā. Nākamo spēli Kaļķa komanda aizvadīs 3. decembrī pret Oļega Šišļaņņikova Gapas “Rapaces”.

Uzbrucēja Oļega Šišļaņņikova vārtu guvums nespēja palīdzēt Gapas “Rapaces” izcīnīt uzvaru, piekāpjoties Daniela Goršānova un Emīla Ģēģera pārstāvētajai Seržī-Pontuāzas “Jokers” ar rezultātu 3:6 (0:2, 1:2, 2:2).

Ģēģeris atzīmējās ar trīs vārtu guvumiem jeb Hat-trick, kā arī vienu rezultatīvu piespēli. Viņš veica piecus (!!!) metienus pa vārtiem, zaudēja vienīgo iemetienu, pabeidza maču ar pozitīvu lietderību “+2” un tika atzīts par komandas labāko spēlētāju. Goršānovs divreiz meta pa vārtiem un sakrāja negatīvu lietderību “-2”.

Ģēģeris guva vārtus visās spēles situācijās. Pirmajā periodā 14. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu, panākot 2:0. Trešā perioda sākumā Ģēģeris guva vārtus spēlējot mazākumā – 5:1. Un četras minūtes vēlāk panāca 6:2, iemetot vienādos sastāvos.

Ģēģerim septiņās cīņās 11 (7+5) punkti, bet Goršānovam 20 mačos četri punkti (1+3).

Šišļaņņikovs vārtus guva trešā perioda 6. minūtē, panākot 2:5. Uzbrucējs veica četrus metienus pa vārtiem un saņēma divu minūšu noraidījumu.

Šosezon 15 spēlēs Šišļaņņikovs ticis pie 13 (6+7) punktiem.

“Rapaces” ar 19 punktiem 21 cīņā ierindojas desmitajā vietā līgā. Gapas komandai nākamā cīņa plānota 3. decembrī pret Roberta Kaļķa Marseļas “Spartiates”.

“Jokers” ar 25 punktu 21 spēlē atrodas astotajā vietā līgā. Seržī-Pontuāzas vienība sezonu turpinās 3. decembrī ar maču pret Grenobles “Bruleurs De Loups”.

Visbeidzot, Briankūnas “Diables de Rouges” ar latvieti Ēriku Žohovu ierindā cieta sagrāvi pret Šamonī “Mont-Blanc Pionniers” ar 1:6 (0:2, 1:3, 0:1).

Žohovs veica četrus metienus pa vārtiem, uzvarēja 11 no 22 iemetieniem un pameta laukumu ar negatīvu lietderību “-1”.

Šī bija Žohova pirmā spēle šosezon. Sezonas iesākumā uzbrucējs deviņos mačos Francijas pēc spēka 2. līgas komandas Šolē “Dogs” rindās guva divus vārtus un atdeva piecas rezultatīvas piespēles.

Briankūnas komanda ar 16 punktiem 19 spēlēs ierindojusies pēdējā, 12. vietā. Nākamais mačs vienībai paredzēts 3. decembrī pret Angletas “Hormadi”.