Site icon Hokeja ziņas

Galohas sniegums palīdz izcīnīt graujošu uzvaru, Žohovs gūst vārtus

Kirils Galoha, hokejazinas.com

Kirils Galoha ar partneriem | Foto: Derencsényi István, Debrečenas "DEAC"

Ungārijas hokeja līgas (Erste Liga) spēlēs šovakar laukumā devās divi Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Kirila Galohas pārstāvētā Debrečenas “DEAC” viesos ar 8:0 (4:0, 2:0, 2:0) sagrāva Rumānijas komandu “SC Csikszereda”.

Galoha 13:06 minūtēs atzīmējās ar vārtu guvumu, rezultatīvu piespēli, trīs metieniem pa vārtiem un pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Latvietis 15. minūtē ar piespēli palīdzēja atklāt mača rezultātu, bet piecas minūtes vēlāk pats panāca 4:0.

Latvijas uzbrucējs piecās spēlēs izcēlies ar trīs precīziem metieniem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

“DEAC” ar 12 punktiem piecās spēlēs ieņem 3. vietu līgā. Nākamo maču Debrečenas vienība aizvadīs 4. oktobrī pret “Ujpest”.

Tikmēr uzbrucēja Ērika Žohova pārstāvētā Dunaujvarosas “Acelbikak” viesos ar 3:5 (1:1, 2:3, 0:1) piekāpās Miškolcas “DVTK Jegesmedvek”.

Žohovs otrā perioda 8. minūtē guva vārtus, panākot 2:3. Latvietis 22 minūtēs un 35 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem.

26 gadus vecais hokejists šosezon piecās spēlēs atzīmējies ar trīs vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.

“Acelbikak” ar trīs punktiem piecās spēlēs ieņem pēdējo, 10. vietu līgā. Dunaujvarosas vienībai nākamā spēle paredzēta 4. oktobrī pret Rumānijas komandu “Gyergyoi”.

Visbeidzot Raivja Strazdiņa pārstāvētā Sēkešfehērvāras “Hockey Academy 19” ar rezultātu 2:7 (0:4, 1:3, 1:0) kapitulēja Budapeštas “Jégkorong Akadémia Hockey Club”.

Strazdiņš mačam netika pieteikts.

Divos mačos 19 gadus vecais latvietis izcēlies ar diviem vārtu guvumiem.

Strazdiņa komanda ar pieciem punktiem sešās spēlēs ieņem 8. vietu līgā. Sēkēšfēhērvāras vienībai nākamā spēle paredzēta 4. oktobrī Rumānijas pilsētā Brašovā pret vietējo “Corona”.