Galohas 1+1 ieved komandu Ungārijas kausa finālā

Šovakar Ungārijas kausa izcīņas pusfināla mačā Latvijas uzbrucēja Kirila Galohas Budapeštas “Jégkorong Akadémia Hockey Club” ar rezultātu 3:1 (2:1, 1:0, 0:0) apspēlēja Budapeštas “Ferencvarosi Torna Club”.

Galoha atzīmējās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs 18. minūtē realizēja vairākumu, panākot 1:1, bet 28 sekundes vēlāk palīdzēja izmantot vēl vienu pārsvaru.

“Jégkorong Akadémia Hockey Club” kvalificējās uzreiz pusfinālam, iepriekšējās kārtās nepiedaloties.

Citā mačā Latvijas aizsarga Paula Svara pārstāvētā Dunaujvarosas “Acelbikak” komanda ar 1:6 (1:2, 0:3, 0:1) zaudēja “Fehervar AV19”.

Svars ar neko ievērības cienīgu neizcēlās.

“Acelbikak” astotdaļfinālā izsita Jāņa Vora “DVTK Jegesmedvek” (2:2, 4:2), bet ceturtdaļfinālā pārspēja Budapeštas “Akademie 2” komandu (9:2, 8:3).
Finālspēle starp Galohas “Jégkorong Akadémia Hockey Club” un “Fehervar AV19” notiks rītdien, 28. janvārī. Tiks aizvadīts arī mačs par 3. vietu, kurā cīnīsies Svara komanda.