Galoham Gordija Hova Hat-trick latviešu derbijā, Vorim neveiksmīgs vakars

Latvijas uzbrucējs Kirils Galoha otrdien aizvadīja ļoti spilgtu spēli Ungārijas augstākajā līgā (Erste Līga) pret vārtsarga Jāņa Vora pārstāvēto Miškolcas “DVTK Jegesmedvek”.

Pateicoties Galohas trīs rezultativitātes punktiem, Budapeštas “Jegkorong Akademia Hockey Club” pār Vora pārstāvēto klubu mājās svinēja pārliecinošu panākumu ar 6:1 (2:1, 2:0, 2:0).

Galoha astotajā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas uzvaras vārtu guvumā, bet 27. minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Budapeštas kluba trešajos gūtajos vārtos. Savukārt pēc nepilnām trim minūtēm Latvijas uzbrucējs pats iekaroja Vora cietoksni un panāca uz tablo 4:1.

26 gadus vecais Galoha uzreiz pēc mača beigām arī izkāvās un noformēja sev Gordija Hova Hat-trick. Latvijas uzbrucējs trīs reizes apdraudēja Vora sargāto cietoksni, nopelnīja 29 soda minūtes un laukumu pameta ar lielisku lietderības koeficientu (+3).

Šosezon Latvijas hokejists 33 spēlēs ir sakrājis 41 (16+25) punktus.

Tikmēr Voris šoreiz aizvadīja pagalam neveiksmīgu maču. Latviešu vārtsargs tika galā ar 35 no 41 (85,37%) pretinieku izdarītā metiena.

Citā spēlē aizsarga Paula Svara pārstāvētā Dunaujvarosas “Acelbikak” izbraukumā ar 2:5 (0:2, 2:0, 0:3) piekāpās Budapeštas “Ferencvaros”.

Svars izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Autors: Rainers Rogs Avots: Erste Liga