Galoham 1+1 latviešu derbijā, Voris atvaira 34 metienus

Šovakar Ungārijas hokeja līgas (Erste Liga) spēlēs piedalījās četri Latvijas hokejisti.

Aizsarga Nika Kroļļa pārstāvētā Debrečenas “DEAC” viesos piekāpās Budapeštas “Ujpest” ar 2:3 (0:1, 2:0, 0:1, 0:0, 0:1) bullīšos.

Krollis veica trīs metienus pa vārtiem.

12 spēlēs Krollis izcēlies ar diviem vārtu guvumiem.

Debrečenas komanda 12 mačos nopelnījusi 14 punktus un atrodas septītajā vietā līgā.

Citā mačā Latvijas vārtsarga Jāņa Vora Miškolcas “DVTK Jegesmedvek” komanda viesos atzina Budapeštas “Ferencvarosi TC” pārākumu ar 2:3 (0:2, 0:1, 2:0).

Voris sargāja “DVTK Jegesmedvek” vārtus un atvairīja 34 no 37 metieniem.

Šosezon 11 cīņās Voris atvairījis 92,4% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,65 vārtus.

“DVTK Jegesmedvek” ar 21 punktu 12 spēlēs atrodas trešajā vietā Ungārijas līgā.

Visbeidzot, latviešu derbijā Kirila Galohas Budapeštas “Jégkorong Akadémia Hockey Club” mājās uzveica Dunaujvarosas “Acelbikak” ar aizsargu Paulu Svaru sastāvā ar rezultātu 5:3 (0:1, 3:2, 2:0).

Galoha atzīmējās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs guva vārtus 2. perioda 15. minūtē, panākot 2:3. Divas minūtes vēlāk viņš asistēja komandas trešajos vārtos.

Uzbrucējs šajā spēlē veica divus metienus pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Svars vienreiz meta pa vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderību “+1”.

Svars šosezon 12 mačos ticis pie vārtu guvuma un divām rezultatīvām piespēlēm. Kamēr Galoha 12 mačos uzbrucējs nopelnījis 16 (8+8) punktus.

“Jégkorong Akadémia Hockey Club” ar 18 punktiem 12 cīņās ieņem sesto vietu Erste Liga. Taču “Acelbikak” ar 11 punktiem 12 cīņās ierindojas pēdējā, 10. vietā.