Freidenfeldam vārti Alpu līgā, punktu krājumus papildina vēl trīs latvieši

Šovakar Alpu hokeja līgā spēles aizvadīja pieci Latvijas hokejisti.

Mikus Mintautišķa un Raivo Freidenfelda pārstāvētā “HK Celje” ar rezultātu 5:4 (1:0, 2:2, 1:2, 1:0) papildlaikā pārspēja Klāgenfurtes “KAC II”.

Freidenfelds atzīmējās ar vārtu guvumu, pirmajā periodā panākot 1:0. Otrā perioda sākumā Mintautišķis asistēja otrajos vārtos.

Šosezon Mintautišķis 27 Alpu līgas spēlēs sakrājis 31 (16+15) punktu. Freidenfeldam astoņās spēlēs četri vārtu guvumi un divas rezultatīvas piespēles.

“HK Celje” ar 20 punktiem 27 spēlēs ieņem priekšpēdējo, 15. vietu.

Citā spēlē Roberta Lipsberga pārstāvētā “EC Bregenzerwald” ar 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) apspēlēja Kortīnas “SGC Hafro”.

Lipsbergs atdeva rezultatīvu piespēli, asistējot pirmajos vārtos.

Latviešu uzbrucējs pie punktiem ticis 19 spēlēs pēc kārtas.

Šosezon Lipsbergs 27 spēlēs sakrājis 46 (19+28) punktus.

“EC Bregenzerwald” 27 mačos ieguvusi 52 punktus un ieņem 3. vietu.

Savukārt, Artūra Brikmaņa pārstāvētā Lincas “Steel Wings” ar 4:5 (1:0, 2:1, 1:3, 0:1) papildlaikā piekāpās “HC Gherdeina”.

Brikmanis rezultatīvi asistēja otrajos vārtos, palīdzot realizēt skaitlisko vairākumu. Latvietis spēlēja pirmajā aizsargu pārī.

Brikmaņa kontā septiņas rezultatīvas piespēles 27 spēlēs.

“Steel Wings” ar 31 punktu pēc 27 spēlēs ierindojusies 14. vietā.

Visbeidzot uzbrucēja Daniela Mūrnieka pārstāvētā Zalcburgas “EC Red Bull Juniors” ar 2:4 (1:2, 1:2, 0:0) zaudēja Kolalbo “Rittner Buam”.

Mūrnieks spēlēja otrajā virknējumā, taču pie punktiem netika.

Mūrnieks 20 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

Zalcburgas komanda ierindojusies 4. vietā ar 51 punktu 27 spēlēs.