Freibergs apšauda pretinieku vārtus, Jakam un Zīlem uzvara latviešu derbijā

Čehijas Ekstralīgā šovakar laukumā devās pieci Latvijas hokejisti. Nevienam no viņiem gan šoreiz neizdevās tikt pie rezultativitātes punktiem.

Aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” savā laukumā ar 6:3 (2:2, 4:0, 0:1) sakāva uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvēto Vitkovices “Ridera”.

Jaks (12 spēlēs 2+5) uz ledus pavadīja 21 minūti un 31 sekundi, izpildot četrus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķējot divus sāncenšu metienus, pielietojot vienu spēka paņēmienu, nopelnot divas soda minūtes un laukumu atstājot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Zīle (12 mačos 1+2) 18 minūšu un sešu sekunžu laikā reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, izpildīja divus spēka paņēmienus, saņēma divas soda minūtes un tika pie neitrālas lietderības.

Tikmēr Bukarts (11 spēlēs 4+1) laukumā pavadītajās 16 minūtēs un 21 sekundē divreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

“Verva” ar 31 punktu 12 spēlēs šobrīd ir Čehijas Ekstralīgas vicelīdere, bet “Ridera” ar 13 punktiem 12 mačos ieņem vien 11. vietu 14 komandu konkurencē.

Aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” viesos ar 2:3 (0:1, 0:1, 2:1) piekāpās Plzeņas “Škoda”.

Freibergs (12 spēlēs 0+1) nospēlētajās 15 minūtēs un 36 sekundēs piecas reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un tika pie neitrālas lietderības.

“Mountfield” ar 16 punktiem 12 mačos atrodas septītajā pozīcijā.

Savukārt uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) uzveica Česke Budejovices “Motor”.

Tralmaks (11 spēlēs 5+1) 14 minūšu un 50 sekunžu laikā izpildīja četrus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja vienā no diviem (50%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderību.

“Rytiri” ar 11 punktiem 11 mačos ieņem pēdējo vietu līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokej.cz