Site icon Hokeja ziņas

Freibergs 1/4 finālā gūst vārtus un nopelna četras soda minūtes (VIDEO)

Ralfs Freibergs, hokejazinas.com

Ralfs Freibergs | Foto: Stanislav Souček, Hradeckrāloves “Mountfield”

Čehijas Ekstralīgas izslēgšanas spēļu otrās kārtas otrajā spēlē aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckraloves “Mountfield” izbraukumā tikās ar Pardubices “Dynamo”.

Uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja “Dynamo” hokejisti, sērijā panākot pārsvaru ar 2-0.

Freibergs aizvadītajā mačā bija pirmās maiņas aizsargs un trešā perioda 9. minūtē panāca 2:1 savas komandas labā. Aizsargs laukumā pavadīja 17 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja četras soda minūtes, kā arī koeficientu “+1”.

Trešā perioda vidū laukuma saimnieki panāca 2:2, bet uzvaru sešas sekundes pirms trešdaļas beigām.

Nākamā abu komandu spēle norisināsies 19. martā. Atgādināsim, ka pirmajā mačā “Dynamo” uzvarēja pagarinājumā ar 5:4.