Freibergs 1/4 finālā gūst vārtus un nopelna četras soda minūtes (VIDEO)

Čehijas Ekstralīgas izslēgšanas spēļu otrās kārtas otrajā spēlē aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckraloves “Mountfield” izbraukumā tikās ar Pardubices “Dynamo”.

Uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja “Dynamo” hokejisti, sērijā panākot pārsvaru ar 2-0.

Freibergs aizvadītajā mačā bija pirmās maiņas aizsargs un trešā perioda 9. minūtē panāca 2:1 savas komandas labā. Aizsargs laukumā pavadīja 17 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja četras soda minūtes, kā arī koeficientu “+1”.

Trešā perioda vidū laukuma saimnieki panāca 2:2, bet uzvaru sešas sekundes pirms trešdaļas beigām.

Nākamā abu komandu spēle norisināsies 19. martā. Atgādināsim, ka pirmajā mačā “Dynamo” uzvarēja pagarinājumā ar 5:4.