Freibergam trešais punkts sezonā

Šovakar Čehijas Ekstralīgas spēlēs laukumā devās četri Latvijas hokejisti.

Divu Latvijas aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” viesos ar rezultātu 0:5 (0:0, 0:3, 0:2) piekāpās “BK Mlada Boleslava”.

Jaks saņēma divu minūšu noraidījumu, divreiz meta pa vārtiem, vienu metienu bloķēja un sakrāja negatīvu lietderības koeficientu “-3”, uz ledus pavadot 21:31 minūtes. Zīle nospēlētajās teju 19 minūtēs vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus, saņēma divas soda minūtes, bloķēja metienu, maču pabeidzot ar negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon Zīle 19 spēlēs nopelnījis četrus punktus (1+3), bet Jaks 19 mačos ticis pie desmit punktiem (3+7).

Litvinovas komanda ieņem 3. vietu ar 19 spēlēs izcīnītiem 37 punktiem.

“Verva” nākamo spēli aizvadīs 19. novembrī pret Tršinecas “Ocelari”.

Savukārt, Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” viesos kapitulēja Brno “Kometa” ar 1:8 (0:1, 0:3, 1:4).

Tralmaks uz ledus pavadītajās 18:34 minūtēs divreiz meta pa vārtiem, saņēma divu minūšu sodu, bloķēja metienu un uzvarēja vienu no trim iemetieniem.

Šosezon Tralmaks 17 spēlēs sakrājis 13 (9+4) punktus.

“Rytiri” ieņem 12. vietu ar 17 spēlēs izcīnītiem 17 punktiem. Nākamo spēli Tralmaka vienība aizvadīs 19. novembrī, spēkojoties ar Plzeņas “Škoda”.

Visbeidzot, Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” mājās piekāpās Tršinecas “Ocelari” ar 3:5 (2:0, 0:2, 1:3).

Freibergs asistēja komandas otrajos vārtos 1. perioda 13. minūtē, kā arī vienreiz meta pa vārtiem un pameta laukumu ar “-1”, nospēlējot 14:26 minūtes.

Šosezon Freibergs atdevis trīs rezultatīvas piespēles 18 mačos.

Hradeckrāloves vienība ar 28 punktiem 19 spēlēs ierindojusies 7. vietā. “Mountfield” nākamais mačs paredzēts 19. novembrī pret Karlovi Vari “Energie”.