Freibergam pozitīva lietderība, “Mountfield” atklāj sezonu ar sauso uzvaru

Šovakar Latvijas izlases aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Čehijas Ekstralīgas komanda Hradeckrāloves “Mountfield” viesos ar rezultātu 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) pieveica Brno “Kometa” vienību.

Freibergs šajā spēlē uz ledus pavadīja 19 minūtes un 18 sekundes, vienu reizi meta pa vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Nākamā spēle “Mountfield” paredzēta 17. septembrī plkst. 17:00 mājās pret Liberecas “Bili Tygri” vienību.

Citā mačā Roberta Bukata Vitkovices “Ridera” ar rezultātu 2:6 (0:4, 2:0, 0:2) mājās zaudēja Karlovi Vari “Energie” vienībai.

Bukarts šajā mačā nospēlēja 17 minūtes un 11 sekundes, divas reizes meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-3”.

Nākamā spēle “Ridera” paredzēta 17. septembrī plkst. 17:00 viesos pret “Mlada Boleslav” klubu.

Sauso neveiksmi piedzīvoja arī Eduarda Tralmaka Kladno “Rytiri”, kas izbraukumā ar rezultātu 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) piekāpās “Olomouc” komandai.

Tralmaks šajā cīņā uz ledus aizvadīja 12 minūtes un 27 sekundes, pa vārtiem nemeta, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Nākamā spēle “Rytiri” paredzēta 17. septembrī plkst. 17:00 mājās pret Pardubices “Dynamo” klubu.

Visbeidzot, Jāņa Jaka un Kristapa Zīles Litvīnovas “Verva” viesos ar rezultātu 1:5 (0:1, 1:1, 0:3) zaudēja Pardubices “Dynamo” klubam.

Jaks 16 minūtēs un 53 sekundēs divreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Tikmēr Zīle 19 minūtēs un 20 sekundēs divas reizes meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja trīs pretinieku metienus un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Nākamā spēle “Verva” paredzēta 17. septembrī plkst. 18:30 mājās pret Plzeņas “Škoda” klubu.