Freibergam piespēle latviešu derbijā, Tralmaks nerealizē bullīti

Šovakar Čehijas Ekstralīgas spēlēs laukumos devās pieci Latvijas hokejisti.

Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” ar rezultātu 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) piekāpās aizsarga Ralfa Freiberga Hradeckrāloves “Mountfield”.

Bukarts uz ledus pavadīja 17:09 minūtes, kurās četras reizes meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus un maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Šosezon uzbrucējs 23 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Freibergs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, otrā perioda beigās palīdzot izvirzīties vadībā 2:1. Nospēlētajās 18 minūtēs un 18 sekundēs aizsargs izpildīja un bloķēja pa diviem metieniem, maču pabeidzot ar “+1”.

Šosezon 26 spēlēs Freibergs guvis vienus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“Mountfield” ar 43 punktu 26 cīņās ierindojas ceturtajā vietā Ekstralīgā. Nākamo maču Freiberga komanda aizvadīs 10. decembrī pret Brno “Kometa”.

Ridera” ar 23 punktiem 24 cīņās ieņem 12. pozīciju līgā. Nākamais mačs Vitkovices komandai paredzēts 10. decembrī pret Karlovi Vari “Energie”.

Citā mačā aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles Litvīnovas “Verva” vienība ar 1:2 (1:1, 0:0, 0:0, 0:1) papildlaikā atzina cita aizsarga Patrika Ozola pārstāvētās “HK Olomouc” pārsvaru.

Zīle uz ledus pavadīja 21 minūti un 14 sekundes, kurās pielietoja divus spēka paņēmienus un bloķēja trīs metienus, kā arī no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderību “+1”. Jaks maču izlaida traumas dēļ.

Šosezon Zīle 25 spēlēs nopelnījis piecus punktus (1+4), bet Jaks 20 mačos ticis pie desmit punktiem (3+7).

Ozols 9:28 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un bloķēja divus sāncenšu metienus.

Šajā sezonā aizsargs Čehijas Ekstralīgā trīs mačos pie punktiem nav ticis, taču Čehijas pēc spēka otrās līgas kluba Jihlavas “Dukla” rindās 25 cīņās nopelnījis vārtu guvumu un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

“Verva” komanda šajā sezonā 26 cīņās izcīnījusi 43 punktus un atrodas piektajā vietā Ekstralīgā. Nākamo spēli abu latviešu klubs aizvadīs 10. decembrī pret Pardubices “Dynamo”.

“Olomouc” ar 35 punktiem 26 spēlēs atrodas devītajā vietā līgā. Nākamā spēle Ozola klubam paredzēta 10. decembrī pret Eduarda Tralmaka Kladno “Rytiri”.

Visbeidzot, uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” mājās ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:0, 1:1, :0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Karlovi Vari “Energie”.

Tralmaks laukumā atradās 22 minūtes un piecas sekundes, kurās bloķēja vienu metienu un uzvarēja divus no trim iemetieniem. Pēcspēles metienu sērija Tralmaks nerealizēja bullīti.

Uzbrucējs šosezon 24 cīņās ticis pie 16 (11+5) punktiem.

“Rytiri” ar 23 punktiem 24 mačos ierindojas 13. vietā līgā. Nākamā spēle Tralmaka klubam paredzēta 10. decembrī pret Patrika Ozola “HK Olomouc”.