Freiberga “Mountfield” uzvar bullīšos un atgriež intrigu sērijā

Šovakar Čehijas Ekstralīgas ceturtdaļfināla kārtas trešajā mačā Latvijas izlases aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” komanda mājās ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos uzvarēja Pardubices “Dynamo” vienību.

Freibergs šajā spēlē uz ledus atradās 27 (!) minūtes un 44 sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta, bloķēja trīs pretinieku metienus un laukumu atstāja ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pamatlaikā Hradeckrāloves komandas labā vārtus guva Radovans Pavlīks, bet Pardubices kluba rindās ar precīzu metienu izcēlās Roberts Kousals.

Uzvarētāja noskaidrošanas metienu sērijā divi Tomāša Pavelkas un vieni Dāvida Ščastnija vārti deva uzvaru mājinieku vienībai.

“Mountfield” regulāro sezonu noslēdza ar 75 punktiem 52 cīņās un ieņēma astoto pozīciju Ekstralīgā.

“Dynamo” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.

Nākamo spēli abas komandas aizvadīs 20. martā Hradeckrālovē plkst. 19:00.