Site icon Hokeja ziņas

Fjodorovs kļūst par mača galveno varoni

Deniss Fjodorovs, hokejazinas.com

Deniss Fjodorovs | Foto: Dagmara Alsztyniuk, Torunas "Energa"

Trešo uzvaru pēc kārtas Polijas hokeja līgā šovakar izcīnīja aizsarga Paula Svara un uzbrucēja Denisa Fjodorova pārstāvētā Torunas “Energa”, kas mājās ar 5:4 (2:1, 2:2, 1:1) pārspēja “STS Sanok”.

Fjodorovs spēlēja pirmajā maiņā. Latvijas uzbrucējs piektajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet 33. minūtē panāca uz tablo 4:1. Fjodorovs guva vārtus ceturtajā mačā pēc kārtas. Pēdējās četrās spēlēs viņa kontā ir pieci precīzi metieni. Latvijas hokejists dala piekto vietu līgas labāko snaiperu sarakstā.

Svars nebija pieteikts šim mačam.

Fjodorovs šosezon 12 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet Svars 11 mačos izcēlies ar trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Energa” ar 15 punktiem 12 spēlēs ieņem septīto vietu līgā.

Nākamo maču latviešu pārstāvētais klubs aizvadīs 18. oktobrī, plkst. 19:00 izbraukumā tiekoties ar Aušvicas “Unia”.

Tikmēr astoto uzvaru pēc kārtas izcīnīja uzbrucēja Daņilas Larionova pārstāvētā “GKS Tychy”, kas savā laukumā ar 5:2 (1:0, 2:0, 2:2) apspēlēja “GKS Katowice”.

Larionovs darbojās ceturtajā virknējumā.

Uzbrucējs 13 spēlēs atdevis divas rezultatīvas piespēles.

“GKS Tychy” ar 33 punktiem 13 mačos ir līgas līdere.

Nākamo spēli Larionova pārstāvētā komanda aizvadīs 20. oktobrī, plkst. 18:00 viesos tiekoties ar “JKH GKS Jastrzebie”.