Fjodorovs iemet pēc Larionova piespēles Latvijas hokejistu derbijā

Šovakar Latvijas uzbrucēju Denisa Fjodorova un Daņilas Larionova pārstāvētā Polijas hokeja līgas komanda Torunas “Energa” ar rezultātu 2:5 (1:1, 1:1, 0:3) piekāpās Ričarda Bernharda un Raivo Freidenfelda “JKH GKS Jastrzebie”.

Fjodorovs atzīmējās ar vārtu guvumu, 2. perioda 7. minūtē panākot 2:2. Viņam šajā vārtu guvumā piespēlēja Larionovs.

Bernhards pie punktiem netika, taču Freidenfelds pieteikumā netika iekļauts.

Šosezon Fjodorovs desmit spēlēs ticis pie astoņiem punktiem (4+4), bet Larionovs tikpat cīņās nopelnījis trīs punktus (1+2). Savukārt, Bernhardam desmit spēlēs trīs punkti (2+1), bet Freidenfelds septiņās cīņās ar punktiem nav izcēlies.

“JKH GKS Jastrzebie” ar 16 punktiem desmit spēlēs atrodas 4. vietā līgā. Taču “Energa” ierindojusies pozīciju zemāk ar tikpat punktiem.

Citā mačā Kristapa Jākobsona Aušvicas “Unia” mājās ar rezultātu 5:2 (2:0, 1:2, 2:0) pārspēja Novi Targas “Podhale”.

Jākobsons šajā spēlē ar rezultativitāti neizcēlās.

Šajā sezonā aizsargs desmit spēlēs nopelnījis piecus punktus (0+5).