Fjodorovam gols, “Energa” izcīna uzvaru 12 vārtu spēlē

Šovakar Latvijas uzbrucēju Denisa Fjodorova un Daņilas Larionova pārstāvētā Polijas hokeja līgas komanda Torunas “Energa” ar rezultātu 8:4 (2:2, 4:2, 2:0) mājās apspēlēja Sosnovecas “Zaglebie” vienību.

Fjodorovs šajā mačā guva vārtus, bet Larionovs šajā cīņā ar rezultativitāti neizcēlās.

Deniss Fjodorovs precīzo metienu nopelnīja otrās trešdaļas piektajā minūtē, panākot rezultātu 5:2 mājinieku labā.

Šosezon Fjodorovs četrās spēlēs ticis pie viena vārtu guvuma un trim rezultatīvām piespēlēm, bet Larionovs četrās cīņās nopelnījis vienu rezultatīvu piespēli.

“Energa” komanda šajā sezonā četrās spēlēs izcīnījusi četras uzvaras un ar 12 punktiem ierindojas pirmajā vietā līgā.

Nākamā spēle abu latviešu vienībai paredzēta 24. septembrī plkst. 19:00 viesos pret Novi Targas “Podhale” klubu.