Fjodorovam 1+1 Polijā, vārti arī Larionovam

Šovakar Latvijas uzbrucēju Denisa Fjodorova un Daņilas Larionova pārstāvētā Polijas hokeja līgas komanda Torunas “Energa” ar rezultātu 2:5 (2:1, 0:1, 0:3) mājās piekāpās Sosnovecas “Zaglebie” vienībai.

Fjodorovs šajā mačā izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli, bet Larionovs nopelnīja precīzu metienu.

Fjodorovs savus vārtus nopelnīja pirmā perioda 11. minūtē, atklājot mača rezultātu.

Tikmēr Larionovs pie sava precīzā metiena tika pirmās trešdaļas 15. minūtē panākot rezultātu 2:1. “Energa” labā. Šajā vārtu guvumā Deniss Fjodorovs tika pie rezultatīvas piespēles.

Šosezon Fjodorovs 21 spēlē ticis pie 15 punktiem (6+9), bet Larionovs 21 cīņā nopelnījis desmit punktus (7+3).

“Energa” komanda šajā sezonā 21 spēlē nopelnījusi 31 punktu un ierindojas piektajā vietā līgā.

Nākamā spēle abu latviešu vienībai paredzēta 1. decembrī viesos plkst. 19:00 pret Novi Targas “Podhale” komandu.

Citā mačā Ričarda Bernharda “JKH GKS Jastrzebie” ar rezultātu 4:3 (0:2, 2:0, 2:1) mājās pieveica “GKS Katowice” vienību.

Bernhards šajā cīņā ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

Šosezon uzbrucējam 21 spēlē astoņi punkti (6+2), bet “JKH GKS Jastrzebie” ar 34 punktiem 21 mačā atrodas ceturtajā vietā līgā.

Nākamo spēli Bernharda klubs aizvadīs 1. decembrī viesos plkst. 19:00 pret “GKS Tychy”.