Fjodorova vārti neglābj ”Energa” no zaudējuma, Larionovam piektā uzvara pēc kārtas

Deniss Fjodorovs, hokejazinas.com

Deniss Fjodorovs | Foto: Dagmara Alsztyniuk, Torunas "Energa"

Polijas hokeja līgā šovakar spēles aizvadīja Latvijas hokejisti.

Aizsarga Paula Svara un uzbrucēja Denisa Fjodorova pārstāvētā Torunas “Energa” viesos ar 3:5 (2:1, 1:1, 0:3) piekāpās Krakovas “Cracovia”.

Fjodorovs spēlēja pirmajā maiņā. Latvijas hokejists pirmās trešdaļas vidū panāca uz tablo 1:1. Mača turpinājumā Fjodorovs atzīmējās ar divām soda minūtēm.

Tikmēr Svars darbojās otrajā aizsargu pārī.

Fjodorovs šosezon deviņās spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, bet Svars deviņos mačos atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.

“Energa” ar sešiem punktiem deviņās spēlēs ieņem septīto vietu deviņu komandu konkurencē.

Nākamo maču latviešu pārstāvētais klubs aizvadīs 11. oktobrī, plkst. 19:00 izbraukumā tiekoties ar Novi Targas “Podhale”.

Tikmēr uzbrucēja Daņilas Larionova pārstāvētā “GKS Tychy” izbraukumā ar 4:2 (0:0, 3:1, 1:1) pārspēja Sosnovecas “Zaglebie”.

Larionovs darbojās ceturtajā virknējumā.

Uzbrucējs desmit spēlēs izdarījis divas rezultatīvas piespēles.

“GKS Tychy” ar 24 punktiem desmit mačos ir līgas vicelīdere.

Nākamo maču Larionova pārstāvētā komanda aizvadīs 11. oktobrī, plkst. 19:00 savā laukumā uzņemot “STS Sanok”.