Feņenko un Ošeniekam zaudējumi “Mestis” līgā

Šovakar Somijas pēc spēka otrās hokeja līgas (Mestis) regulārās sezonas spēlē Latvijas aizsarga Nika Feņenko pārstāvētā Helsinku “Jokerit” komanda mājās ar rezultatu 4:5 (2:0, 2:3, 0:2) piekāpās Joensū “Kiekko-Pojat” vienībai.

Feņenko šajā spēlē 19 minūtēs un 55 sekundēs izdarīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem un atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon trīs spēlēs Feņenko izcēlies ar vienu precīzu metienu, bet “Jokerit” ar trim punktiem trīs spēlēs ierindojas piektajā vietā līgā.

Citā mačā Ernesta Ošinieka Iisalmi “Peli-Karhut” ar rezultātu 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) savā laukumā piekāpās Kokolas “Hermes”.

Ošenieks šajā cīņā uz ledus pavadīja 20 minūtes un septiņas sekundes, veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā Ošenieks četrās spēlēs guvis divus vārtus, bet “Peli-Karhut” ar septiņiem punktiem četros mačos ierindojas otrajā pozīcijā līgā.