Eglem lielisks sniegums komandas uzvarā, Andersons rezultatīvs mača devītajā sekundē

Latviešu uzbrucējs Haralds Egle sestdien atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Šveices pēc spēka 2. līgā (SL) komandas uzvarā. Tāpat rezultatīvs bija arī uzbrucējs Toms Andersons.

Haralda Egles divas rezultatīvās piespēles palīdzēja ”Langenthal” viesos ar 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) pārspēt ”Thurgau”.

Latviešu uzbrucējs asistēja komandas pirmajos divos vārtu guvumos.

Egle nospēlēja 16 minūtes un 11 sekundes, divreiz metot pa pretinieku vārtiem, bloķējot divus sāncenšu metienus un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Latviešu uzbrucējs šosezon 34 spēlēs ir savācis 46 (12+34) punktus.

Toms Andersons ar rezultatīvu piespēli kaldināja ”La Chaux-de-Fonds”, ko pārstāv arī aizsargs Sandis Smons, uzvaru izbraukumā ar 5:4 (1:0, 0:3, 4:1) pār aizsarga Naura Sējēja pārstāvēto Kūsnahtas ”Lions”.

Latvijas izlases uzbrucējs mača devītajā sekundē asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā.

Andersons laukumā pavadīja 17 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Latviešu uzbrucējs šosezon 38 spēlēs ir sakrājis 51 (17+34) punktu.

Smons 17 minūtēs un desmit sekundēs divreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Sējējs pretinieku rindās nospēlētajās 18 minūtēs un 25 sekundēs bloķēja septiņus(!!!) sāncenšu metienus un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Savukārt ”Olten”, spēlējot bez uzbrucēja Riharda Puides, viesos pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 1:0) apspēlēja Tičīno ”Rockets”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf