Egle un Pavlovs rezultatīvi Slovākijas Ekstralīgā

Šovakar Slovākijas Ekstralīgā mačus aizvadīja virkne Latvijas hokejistu.

Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky” mājās piekāpās “Poprad” ar rezultātu 1:4 (0:1, 1:2, 0:1).

Mamčics uz ledus pavadīja nedaudz vairāk par 17 minūtēm, kuru laikā veica trīs metienus pa vārtiem.

Latvijas izlases aizsargs šosezon 14 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

“Nove Zamky” ar 28 punktiem 17 mačos ieņem ceturto vietu līgā.

Vitālija Pavlova “HC 19 Humenne” viesos zaudēja “Spisska Nova Ves” ar 2:6 (0:2, 0:2, 2:2).

Pavlovs uz laukuma atradās 16 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, divām soda minūtēm, vienu metienu pa vārtiem un uzvarētiem diviem no septiņiem iemetieniem, maču pabeidzot ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Jāpiebilst, ka “Spisska Nova Ves” spēlē Lietuvas izlases kapteinis Nerijus Ališauskas. Viņš šajā cīņā atdeva divas rezultatīvas piespēles.

Latvijas izlases kādreizējais uzbrucējs 14 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis vienu piespēli.

“HC 19 Humenne” ar 12 punktiem 17 mačos ieņem pēdējo vietu 12 komandu konkurencē.

Visbeidzot, Haralda Egles pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” mājās ar (3:0, 1:4, pārsp/piek “Banska Bystrica”

Egle rezultatīvi piespēlēja komandas pirmajos vārtos vien spēles 19. sekundē. Sev atvēlētajās 18:43 minūtēs uzbrucējs divreiz meta pa vārtiem un uzvarēja 10 no 18 iemetieniem.

Uzbrucējs 17 spēlēs sakrājis 15 (4+11) punktus.

“Liptovsky Mikulaš” ar 26 punktiem 17 mačos atrodas piektajā pozīcijā.

Jau ziņojām, ka trīs latviešu pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” cieta neveiksmi pret “Košice” (2:3).