Egle uguņo graujošā uzvarā, pārējiem latviešiem zaudējumi

Šovakar Latvijas uzbrucēja Haralda Egles pārstāvētā Slovākijas Ekstralīgas komanda “Liptovsky Mikulaš“ ar rezultātu 8:2 (2:2, 4:0, 2:0) viesos apspēlēja “Nitra” klubu.

Egle 14 minūtēs un 57 sekundēs guva vārtus, atdeva divas rezultatīvas piespēles, divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 40% iemetienu, kā arī pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+3”.

Uzbrucējs šosezon 14 cīņās nopelnījis 12 punktus (4+8), bet “Liptovsky Mikulaš” ar 23 punktiem 14 mačos ierindojas sestajā pozīcijā līgā.

Nākamais mačs Egles komandai paredzēts 31. oktobrī mājās plkst. 19:00 pret Trenčinas “Dukla”.

Citā mačā Roberta MamčicaNove Zamky“ ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:1) izbraukumā papildlaikā piekāpās Trenčinas “Dukla” klubam.

Mamčics 21 minūtē un deviņās sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Aizsargs šosezon 11 spēlēs ticis pie deviņiem punktiem (3+6), bet “Nove Zamky” ar 24 punktiem 14 cīņās ierindojas trešajā vietā līgā.

Nākamā spēle Mamčica vienībai paredzēta 31. oktobrī viesos plkst. 18:30 pret “HK Košice”.

Visbeidzot, Kaspara Daugaviņa, Patrika Zabusova un Kristofera Binduļa Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 2:6 (0:2, 0:1, 2:3) viesos atzina “Spisska Nova Ves” pārākumu.

Daugaviņš 19 minūtēs un 17 sekundēs pa vārtiem nemeta, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bindulis 19 minūtēs un 12 sekundēs vienu reizi meta pa vārtiem un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Zabusovs guvis traumu un šajā mačā nepiedalījā.

Šosezon Daugaviņš 12 spēlēs nopelnījis deviņus punktus (4+5), Zabusovam vienā mačā divi punkti (2+0), bet Bindulis divās cīņās ar rezultativitāti nav izcēlies..

Mihalovčes komanda ar 18 punktiem 14 mačos atrodas septītajā vietā līgā.