Edgars Kulda un Razgals izceļas ar piespēli Čehijas otrajā līgā

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas mačā Latvijas uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia”  komanda ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:2, 0:1) savā laukumā zaudēja “HC Frydek–Mistek” vienībai.

Kulda šajā mačā uz ledus pavadīja vien četras minūtēs un 38 sekundes, kurās atdeva rezultatīvu piespēli, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 83% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon uzbrucējs 35 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis 16 piespēles. Čehijas Ekstralīgā, kur šosezon Kulda aizvadījis vienu spēli, hokejists punktus nav guvis.

“Slavia” ar 35 punktiem 37 mačos atrodas pēdējā, 14. vietā līgā.

Citā mačā Daniela Bērziņa “VHK Vsetin” komanda ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) mājās pēcspēles metienos piekāpās Znojmo “Orli” klubam.

Bērziņš šajā mačā 17 minūtēs un 23 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja 67% iemetienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šajā sezonā 26 cīņās izcēlies ar četriem vārtiem un sešām piespēlēm, bet “VHK Vsetin” ar 68 punktiem 37 spēlēs ierindojas otrajā pozīcijā līgā.

Visbeidzot, Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” komanda mājās ar rezultātu 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) apspēlēja “HC Sokolov” vienību.

Razgals šajā mačā 17 minūtēs un 17 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un laukumu atstāja ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Frenks Razgals Čehijas Ekstralīgā aizvadījis divas spēles, kurās punktus nav nopelnījis. Čehijas pēc spēka otrajā līgā uzbrucējs 33 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis 17 rezultatīvas piespēles.

“Torax Poruba” ar 90 punktiem 37 cīņās ieņem pirmo vietu līgā.