Edgars Kulda turpina spēlēt rezultatīvi Čehijas otrajā līgā

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas mačā Latvijas uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia”  komanda ar rezultātu 2:6 (0:2, 2:0, 0:4) savā laukumā zaudēja Sokolovas “Banik” vienībai.

Kulda šajā mačā 17 minūtēs un 46 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu, uzvarēja 63% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Hokejists izcēlies ar punktu pēdējās piecās spēlēs pēc kārtas. Šosezon uzbrucējs 31 spēlē guvis septiņus vārtus un atdevis 15 piespēles. Vienā spēlē Čehijas Ekstralīgā Kulda punktus neguva.

“Slavia” ar 29 punktiem 31 mačā atrodas pēdējā, 14. vietā līgā.

Zaudējumu piedzīvoja Daniela Bērziņa “VHK Vsetin” komanda, kas ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) mājās piekāpās Ostravas “Torax Poruba 2011” klubam.

Bērziņš šajā mačā 19 minūtēs un 18 sekundēs trīs reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 48% iemetienu un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs šajā sezonā 20 cīņās izcēlies ar trim vārtiem un piecām piespēlēm, bet “VHK Vsetin” ar 60 punktiem 31 spēlē ierindojas otrajā pozīcijā līgā.

Visbeidzot, Patrika Ozola Jihlavas “Dukla” viesos ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos pārspēja “Trebic” klubu.

Ozols šajā spēlē uz laukuma atradās 18 minūtes un 24 sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā aizsargs 28 cīņās nopelnījis divus vārtu guvumus un deviņas rezultatīvas piespēles. Trīs Čehijas Ekstralīgas spēlēs Ozols ar punktiem nav izcēlies.

“Dukla” ar 45 punktiem 30 mačos ierindojas astotajā pozīcijā līgā.