E. Kuldas komanda latviešu derbijā izcīna minimālu uzvaru

Čehijas pēc spēka otrajā līgā šovakar norisinājās Latvijas hokejistu duelis – uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia” mājās ar rezultātu 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) uzveica uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvēto Ostravas “Torax Poruba 2011”.

Kulda nospēlētajās 18:55 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus metienus un uzvarēja 11 no 27 iemetieniem.

Uzbrucējs “Slavia” rindās 40 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis 18 piespēles. Tāpat Kulda šosezon aizvadījis arī vienu maču Čehijas Ekstralīgā “BK Mlada Boleslav” sastāvā, pie rezultativitātes punktiem netiekot.

Razgals veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem uz ledus pavadītajās 15 minūtēs un 37 sekundēs.

Uzbrucējs “Torax Poruba 2011” sastāvā 40 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles. Tāpat Razgals šosezon aizvadījis divus mačus Vitkovices “Ridera” kreklā Čehijas Ekstralīgā, kur palicis bez punktiem.

“Torax Poruba” ar 96 punktiem 43 spēlēs ir pārliecinoša līgas līdere, taču “Slavia” ar 50 punktiem 43 mačos ieņem 13. vietu 14 komandu konkurencē.

Citā mačā Patrika Ozola pārstāvētā Jihlavas “Dukla” ar rezultātu 5:8 (1:3, 1:3, 3:2) piekāpās bez savainotā Daniela Bērziņa spēlējošajai “VHK Vsetin”.

Ozols, kuram šī kļuva par trešo spēli pēdējās četrās dienās, sev atvēlētajās 14:35 minūtēs divreiz meta pa vārtiem, vienu metienu bloķēja, noplnīja divas soda minūtes un negatīvu lietderību “-2”.

Aizsargs 39 spēlēs Čehijas 2. līgas komandas “Dukla” kreklā atzīmējies ar diviem precīziem metieniem un deviņām rezultatīvām piespēlēm, bet četros mačos “HK Olomouc” rindās Čehijas Ekstralīgā palicis bez punktiem.

“Dukla” ar 62 punktiem 42 mačos atrodas devītajā pozīcijā.