E. Kuldam ”-2”, Razgals atrodas laukumā vienīgajā vārtu zaudējumā

Čehijas pēc spēka otrajā līgā šovakar laukuma devās trīs Latvijas hokejisti.

Edgara Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia” viesos ar 1:4 (0:1, 0:1, 1:2) piekāpās Prerovas “Zubr”.

Kulda 16 minūtēs un 56 sekundēs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja vien divos no desmit (20%) iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-2”.

Uzbrucējs “Slavia” rindās 39 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis 18 piespēles. Tāpat Kulda šosezon aizvadījis arī vienu maču Čehijas Ekstralīgā “BK Mlada Boleslav” sastāvā, pie rezultativitātes punktiem netiekot.

“Slavia” ar 47 punktiem 42 mačos ieņem 13. vietu 14 komandu konkurencē.

Patrika Ozola pārstāvētā Jihlavas “Dukla” mājās ar 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) atzina “SC Kolin” pārākumu.

Ozols uz ledus pavadīja 12 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs 38 spēlēs “Dukla” kreklā atzīmējies ar diviem precīziem metieniem un deviņām rezultatīvām piespēlēm, bet trīs mačos “HK Olomouc” rindās Čehijas Ekstralīgā palicis bez punktiem.

“Dukla” ar 62 punktiem 41 mačā atrodas astotajā pozīcijā.

Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” savā laukumā ar 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) piekāpās Tršebīčas “Horacka Slavia”

Razgals 15 minūtēs un 11 sekundēs atzīmējās ar vienu bloķētu metienu un negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs “Torax Poruba 2011” sastāvā 39 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles. Tāpat Razgals šosezon aizvadījis divus mačus arī Vitkovices “Ridera” kreklā Čehijas Ekstralīgā, kur palicis bez punktiem.

“Torax Poruba” ar 96 punktiem 42 spēlēs ir pārliecinoša līgas līdere. Savu tuvāko sekotāju Razgala pārstāvētā komanda apsteidz par 16 punktiem.

Savukārt “VHK Vsetin” bez savainotā Daniela Bērziņa izbraukumā ar 5:2 (2:0, 0:2, 3:0) pārspēja Litomerices “Stadion”.

Uzbrucējs 26 mačos izcēlies ar četriem precīziem metieniem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“VHK Vsetin” ar 80 punktiem 42 spēlēs ieņem otro vietu līgā.