E. Kulda un Ozols rezultatīvi Čehijā

Čehijas pēc spēka 2. līgas spēlē Edgara Kuldas pārstāvētā komanda Prāgas ”Slavia” ar 3:4 (0:2, 2:2, 1:0) piekāpās Frenka Razgala Ostravas “Torax Poruba 2011”.

Kulda šajā mačā atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Nospēlētajās 11 minūtēs un 42 sekundēs Kulda veica vienu metienu pa vārtiem un uzvarēja divus no 12 iemetieniem.

Razgals 10:35 minūtēs divreiz meta pa vārtiem un pabeidza maču ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon Razgals četrās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis divas piespēles. Kulda četros mačos guvis vārtus un atdevis trīs piespēles.

Citā spēlē aizsargs Patriks Ozols atzīmējās ar rezultatīvu piespēli viņa Jihlavas “Dukla” zaudējumā Daniela Bērziņa “VHK Vsetin” ar 5:6 (3:2, 1:2, 1:1, 0:1) papildlaikā.

Ozols bez piespēles 20 minūtēs un 30 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem un pabeidza maču ar pozitīvu lietderību “+1”. Bērziņš mačam netika pieteikts.

Ozols šosezon četrās spēlēs atdevis trīs rezultatīvas piespēles.